Комплект з'єднувальних дротів Pylontech Cables HV External Cable Kit (2M)

влевовправо
- В наявності
- Код: 203277
2 603 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кабель живлення AWG 4 з поперечним перерізом 25мм² - 2 штуки,
● Інформаційний кабель кабель зв'язку CAN - 2 штуки
● Інформаційний кабель кабель зв'язку CAN - 2 штуки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1260 г |
| Вага брутто | 1260 |
| Висота | 95 мм |
| Довжина: | 240 |
| Особливості | для акумуляторних батарей US2000C, US3000C та US5000 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 95 x 240 мм |
| Розміри | довжина кабелю AWG 4 2 метри, кабелю CAN 3 метри |
| Стан | Нове |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603 ₴


