Балансир для акумуляторних батарей Voltronic 12V BE-12

- В наявності 5 од.
- Код: 203276
885 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансир для акумуляторних батарей 12V BE-12 під 1 елемент 2шт упаковка ціна за 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Додаткові характеристики | 12V BE-12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 30 x 100 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴

