Чохол для зарядного пристрою Victron Energy Blue Smart IP65 (12/25 - 24/13)

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 203275
1 826 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для зарядних пристроїв BPC до 12/25 і 24/13 - 345 x 520 x 130 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victron Energy |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1620 г |
| Вага брутто | 1620 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 130 x 520 мм |
| Розміри | 345 x 520 x 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 826 ₴


