Зарядний пристрій Videx VCH-LC420

влевовправо
● Сумісність з акумуляторами: Li-ion: LIR2016, LIR2025, LIR2032,
● Вхід: USB Type-C, DC 5В/1A,
● Вихід: DC 4.2В 60мА x4 ,
● Розміри: 80 х 38 х 20 мм
● Вхід: USB Type-C, DC 5В/1A,
● Вихід: DC 4.2В 60мА x4 ,
● Розміри: 80 х 38 х 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Вихідна напруга | DC 4.2 В 60 мА x4 В |
| Особливості | Сумісність з акумуляторами: Li-ion: LIR2016, LIR2025, LIR2032 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 25 x 85 мм |
| Розміри | 80 х 38 х 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴




