Автоматичний ЗП для акумулятора DEMUDA 12V/24V DC14,8В/29,6В

- В наявності 1 од.
- Код: 203272
2 929 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна напруга AC – 110/220V,
Вихідна напруга (повного заряду) DC – 14,8/29,6V,
Вихідний струм - 12V: 6А, 8А, 10А/24V: 6А,
Потужність ЗП, Вт -230,
Тип акумулятора – MF, WET, AGM, GEL,
Індикація: дисплей LED,
ККД – 85%,
Підключення АКБ - дроти з крокодилами,
Розміри: 195*145*115 мм,
Довжина кабелю мережі – 150 см,
Довжина кабелю АКБ – 100 см,
Вага, кг – 1,3 кг
Вихідна напруга (повного заряду) DC – 14,8/29,6V,
Вихідний струм - 12V: 6А, 8А, 10А/24V: 6А,
Потужність ЗП, Вт -230,
Тип акумулятора – MF, WET, AGM, GEL,
Індикація: дисплей LED,
ККД – 85%,
Підключення АКБ - дроти з крокодилами,
Розміри: 195*145*115 мм,
Довжина кабелю мережі – 150 см,
Довжина кабелю АКБ – 100 см,
Вага, кг – 1,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Demuda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 г |
| Вага брутто | 2000 |
| Вихідна напруга | DC -14.8/29.6В В |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю мережі -150 см, кабелю АКБ -100 см |
| Особливості | ККД -85% |
| Потужність | 230 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 245 x 140 x 280 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | MF, WET, AGM, GEL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 929 ₴

