Коннектор (100 шт/уп.) RITAR PREMIUM RJ-45 8P8C Cat-5

Коннектор RITAR PREMIUM RJ-45 8P8C Cat-5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 150 |
| Компанія-виробник | Ritar |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 150 мм |
| Тип устройства | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 184 ₴

