Плоскогубці Pro'sKit 1PK-052DS

Плоскогубці великі для роботи в радіоелектроніці. Кріплення внахлест. Ріжучий сектор. Зручні нековзкі двокольорові ручки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 230 |
| Матеріал | сталь S60C, HRC48±3 |
| Особливості | різка твердого дроту - до Ø1,2 мм, різка м'якого дроту - до Ø2,2 мм, різка мідного дроту - до Ø3,0 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 25 x 230 мм |
| Розміри | 165 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

