Щит 12 модулів прозорі дверцята (внутрішня установка) Hager GOLF VF112TD

- В наявності 2 од.
- Код: 203605
1 218 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розподільний щиток Хагер Гольф прихованої установки з прозорими дверцятами, для пристроїв глибиною до 70 мм. Щиток із пластмаси. Встановлення дверцят праворуч або ліворуч, без демонтажу кришки, замок та ключі не входять до комплектації. Дверцята на 180°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 462 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1400 г |
| Вага брутто | 1400 |
| Габарити | 293х352х98 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 1 ряд x 12 модулів |
| Ніша у стіні | 257 x 318 x 72 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 462 x 99 x 252 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴

