Батарейка CR123A VARTA BLI 1 LITHIUM

Електрохімічна система Primary lithium, Напруга, В 3, Типорозмір CR 123A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | CR123A |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 120 мм |
| Вихідна напруга | 3В В |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 120 x 20 мм |
| Розміри | 123A |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Primary lithium |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴

