Аккумулятор AAA VARTA RECHARGEABLE ACCU 1000mAh BLI 2 NI-MH (READY 2 USE)

- В наявності 9 од.
- Код: 203245
352 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрохімічна система Ni-MH, Ємність, mAh 1 000, Напруга, В 1,2, Типорозмір AAA, Micro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | AAA |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1 000 мА•г |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 100 мм |
| Вихідна напруга | 1.2В В |
| Довжина: | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 100 x 20 мм |
| Розміри | AAA, Micro |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Акумулятор Ni-MH |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴

