Повербанк Intenso Powerbank PD20000 (grey) 20000 mAh

- В наявності 1 од.
- Код: 203264
1 760 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Powerbank PD20000, оснащений технологіями Power Delivery і Quick Charge 3.0, поєднує найвищі швидкісні функції зарядки, доступні в даний час в одному продукті. Сумісні пристрої можна заряджати в 4 рази швидше, ніж стандартні блоки живлення. Крім того, цифровий процентний дисплей надає точну інформацію про стан заряду акумулятора, коли ви хочете це дізнатися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intenso |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 385 г |
| Висота | 137 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20 000 мАг |
| Вага брутто | 385 |
| Виходи | USB-A: 5В -3A, USB A QC: 5-6В -3A, 9В -2A, 12В -1.5A, USB-C Out: 5В -3A, USB-C PD Out: 5-6В -3A, 9В -2.2A, 12В -1.67A |
| Входи | microUSB: 5В -2.1A, USB-C In: 5В -3A, USB-C PD In: 5В -3A, 9В -2.2A. 12В -1.67A |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 72 x 137 x 29 мм |
| Тип акумулятора | літій-іонний |
| Тип пристрою | Повербанки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴

