сценарії роботи: По тривозі, по роботі, по несправності, за розкладом, вручну, RF модуль 868 мГц 1600 м, LED статус, -10 ° C - 55 ° C, 52 × 52 × 88 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 85 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | Підтримує |
| Вага брутто | 100 |
| Відстань передачі | 1600 м |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Робоча температура | -10°C -55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 52 x 100 x 52 мм |
| Розміри | 52 × 52 × 88 мм |
| Тип живлення | AC 220В |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴


