Аналоговий / мережевий тестер Dahua PFM900-E

Аналоговий / мережевий тестер, IPS екран 4 ″, QWERTY-клавіатура, настройка IP / HDCVI / аналогових-камер, підтримка ONVIF і RS485, аудіо, знімок екрана, відеозапис, відтворення, подвійний світлодіодний спалах, вбудована пам'ять 8 Гб, живлення POE / від джерела 12 В пост. струму, 190x113x37 мм, -10 - +55 ° C, 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація станів | 2 світлодіоди потужністю 35 лм |
| Інтерфейси відео виходу | BNC порт |
| Аудіо вхід | 1х 3.5 мм |
| Вага | 5000 г |
| Вага брутто | 1644 |
| Висота | 113 мм |
| Вихід живлення | POE (802.3at), 12 В пост. струменя / 2 A, 25,5 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 37 |
| Живлення | 100-230 В змін. струму, 50-60 Гц, споживання енергії 48 В / 15 Вт |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Мережеві інтерфейси | 2 порти RJ45 зі швидкістю передачі даних 10/100/1000 Мбіт / с (LAN / PSE, PD) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 290 x 360 мм |
| Розміри | 190x113x37 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Аналоговий / мережевий тестер Dahua |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 693 ₴

