Модуль KeyStone RJ45 UTP, кат. 5e, 6, 6a, 110, Slim, W - 16.6 мм

влевовправо
● Категорія: 5e, 6, 6a,
● Екранування: ні,
● Формат кріплення: Keystone,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Провідник: 24-23 AWG,
● Тип роз'єму: RJ45,
● Тип ножів: 110,
● Ширина, мм: 16.6,
● Глибина, мм: 31
● Екранування: ні,
● Формат кріплення: Keystone,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Провідник: 24-23 AWG,
● Тип роз'єму: RJ45,
● Тип ножів: 110,
● Ширина, мм: 16.6,
● Глибина, мм: 31
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 г |
| Вага брутто | 1 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 30 |
| Розмір | тип 110 5e, 6, 6a 24-23 AWG |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 30 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



