Конектор (100 шт/уп.) Ritar RJ-45 8P8C UTP Cat-5 Q100 Red

- В наявності 7 од.
- Код: 202986
143 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Екранування UTP,
● Категорія 5,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
● Категорія 5,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 270 |
| Особливості | RJ-45 UTP-cat.5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 30 x 270 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴

