Аналоговий динамік Hikvision DS-QAZ0530G1/BLACK 30 Вт

- В наявності 7 од.
- Код: 203991
5 266 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Аналоговий підвісний динамік 30 Вт,
● 1* 1,0-дюймовий високочастотний динамік та 1* 6,5-дюймовий низькочастотний динамік,
● Номінальна потужність: 30 Вт,
● Номінальна чутливість 92 дБ,
● Номінальний максимальний рівень звукового тиску 104 дБ на 1 м,
● Смуга пропускання 80 Гц ~ 20 кГц (-10 дБ)
● 1* 1,0-дюймовий високочастотний динамік та 1* 6,5-дюймовий низькочастотний динамік,
● Номінальна потужність: 30 Вт,
● Номінальна чутливість 92 дБ,
● Номінальний максимальний рівень звукового тиску 104 дБ на 1 м,
● Смуга пропускання 80 Гц ~ 20 кГц (-10 дБ)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 246.17 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 286.74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2700 г |
| Вага брутто | 4140 |
| Кількість в ящику | 4 шт. |
| Особливості | Опір 8 Ом, Чутливість (1 м, 1 Вт) 92 дБ, Макс. акустичний тиск 104 дБ, Аудіовхід Постійна напруга: 100 В / Постійна напруга: 70 В / Постійний імпеданс: 8 Ом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 350 x 350 мм |
| Розміри | Ø 286.74 × 246.17 мм |
| Основні | |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 266 ₴

