Подовжувач 1U 10″ 220В 4 розетки з вимикачем 1.8м

влевовправо
● Конструкція 10″,
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 4,
● Довжина кабеля 1.8м,
● Висота, U 1,
● З вимикачем,
● Матеріал алюміній
● Тип розетки Schuko,
● Кількість розеток 4,
● Довжина кабеля 1.8м,
● Висота, U 1,
● З вимикачем,
● Матеріал алюміній
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 700 мм |
| Довжина: | 300 |
| Розмір | 1.8м 10″ 4x Schuko |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 700 x 300 мм |
| Тип пристрою | Силовий блок |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴


