Конектор Ritar RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (100 шт/уп.)

● Інтерфейс: RJ-45,
● Категорія: Cat-5,
● Екран: UTP,
● Пропускна спроможність: 1 Гбіт/c,
● Тип матеріалу: полікарбонат (пластик),
● Кількість слотів: 8,
● Кількість контактів: 8,
● Тип матеріалу контактів: латунь,
● Колір: чорний,
● Кількість в упаковці: 100шт
● Категорія: Cat-5,
● Екран: UTP,
● Пропускна спроможність: 1 Гбіт/c,
● Тип матеріалу: полікарбонат (пластик),
● Кількість слотів: 8,
● Кількість контактів: 8,
● Тип матеріалу контактів: латунь,
● Колір: чорний,
● Кількість в упаковці: 100шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 170 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 50 x 170 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴

