Патч-корд литий чорний 5е UTP RJ45 0.25м

● Довжина, м 1,
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір Жовтий
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Вага брутто | 30 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 150 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 20 x 150 мм |
| Тип | кат. 5e UTP |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴

