Патч-корд литий EServer UTP CAT5e 2м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Вага брутто | 250 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 180 |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 25 x 180 мм |
| Тип | UTP cat 5E |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴


