● Световой поток, лм 500,
● Дальность 125 м,
● Максимальное время работы 112 г,
● Режимы работы 6,
● Светодиод Luminus SST20, красный диод 2835,
● Класс защиты IP66,
● Разъем для зарядки Type C USB,
● Емкость аккумулятора, мА•ч 950,
● Размер 56 х 40 х 31,9 мм,
● Вес 72.5 г
● Дальность 125 м,
● Максимальное время работы 112 г,
● Режимы работы 6,
● Светодиод Luminus SST20, красный диод 2835,
● Класс защиты IP66,
● Разъем для зарядки Type C USB,
● Емкость аккумулятора, мА•ч 950,
● Размер 56 х 40 х 31,9 мм,
● Вес 72.5 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5 г |
| Длина | 31.9 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність, кандел | 3 -3860 |
| Батарея | вбудований акумулятор 950 мА•год |
| Вага брутто | 140 |
| Вага, г | 72,5 г (з урахуванням акумулятора та налобного кріплення) |
| Высота | 40 мм |
| Дистанція, м | 3 -125 |
| Додаткові характеристики | колірна температура світла -6000-6500К |
| Класс защиты | IP66 |
| Режимы работы | Група з білим світлом: високий, середній, низький, економний, Група з червоним освітленням: постійне світло, миготливий промінь |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 45 x 110 мм |
| Розміри, мм | 56 х 40 х 31,9 |
| Ударотривкість | 1,5 м |
| Час роботи від батареї, г | 2 -112 |
| Ширина | 56 мм |
| Яскравість, люмен | 1 -500 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте






