Перчатки монтажные Wurth W-300 LEVEL D р.10

влевовправо
● Класс вязки 13,
● Размер 10,
● Устойчивость к порезам согласно ISO 13997 D,
● Стандарт EN 388, 420
● Размер 10,
● Устойчивость к порезам согласно ISO 13997 D,
● Стандарт EN 388, 420
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wurth |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Вид изделия | Перчатки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 230 |
| Додаткові характеристики | Максимальні показники механічної стійкості за всіма параметрами |
| Компанія-виробник | Wurth |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особенности | класс вязки 13, размер 10 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 230 мм |
| Тип устройства | Засоби індивідуального захисту |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 316 ₴


