Полиця консольна чорна 1U 19″ 250 мм 9005

Консоль Чорна полиця 1U 19 ″250 мм 9005
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1040 г |
| Вага брутто | 1040 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 480 |
| Розмір | 1U 19| 250 мм 9005 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 40 x 480 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496 ₴

