Кабельний організатор 1U з 5 металевими кільцями, чорний

- В наявності 2 од.
- Код: 203025
324 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип: Організатор з кільцями 19″,
● Висота кріпильна: 1U,
● Висота, мм: 43,
● Глибина, мм: 80,
● Ширина основи, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний,
● Матеріал основи: метал,
● Матеріал кілець: метал,
● Вага, кг: 0.5
● Висота кріпильна: 1U,
● Висота, мм: 43,
● Глибина, мм: 80,
● Ширина основи, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний,
● Матеріал основи: метал,
● Матеріал кілець: метал,
● Вага, кг: 0.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 43 мм |
| Довжина: | 80 |
| Розмір | 19″ 1U 480 х 43 х 80 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 60 x 540 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

