Аналоговый динамик Hikvision DS-QAE0120G1R

● Номінальна потужність 70 В: 5 Вт/10 Вт/15 Вт/20 Вт, 100 В: 5 Вт/10 Вт/15 Вт/20 Вт,
● Імпеданс 8 Ом,
● Чутливість (1 м, 1 Вт) 90 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустичне тиск 103 дБ SPL,
● Напрямок усіх напрямків,
● Частотна характеристика 130 Гц – 17,5 кГц,
● Акустичний блок 5,25′′ × 1
● Імпеданс 8 Ом,
● Чутливість (1 м, 1 Вт) 90 дБ ± 3 дБ,
● Макс. акустичне тиск 103 дБ SPL,
● Напрямок усіх напрямків,
● Частотна характеристика 130 Гц – 17,5 кГц,
● Акустичний блок 5,25′′ × 1
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Высота | 180.4 мм |
| Длина | 125.12 мм |
| Ширина | 268.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2660 г |
| Вага брутто | 2660 |
| Компанія-виробник | Hikvision |
| Країна-виробник | Китай |
| Особенности | Аудіо вхід Фіксований тиск у 100 В/Фіксований тиск у 70 В/Вхідний фіксований опір 8 Ом × 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 185 x 340 мм |
| Розміри | 268.4 × 180.4 × 125.12 мм |
| Тип устройства | Гучномовці аналогові |
| Основные | |
| Мощность | 20 Вт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 555 ₴

