Патч-корд EServer STP CAT.6A 0.5м

влевовправо
● Довжина, м 0.5,
● Категорія кат. 6a,
● Екранування SFTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ)
● Категорія кат. 6a,
● Екранування SFTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля | 0.5м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 5 x 240 мм |
| Тип | STP CAT.6А |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴


