Роз'єм RJ-45(M) (8 контактів) з клемами під кабель

влевовправо
● Тип гнізда: RJ-45(М),
● Кількість контактів: 8,
● Розміри: 30 x 20 x 10 мм
● Кількість контактів: 8,
● Розміри: 30 x 20 x 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RJ-45(M) (8 контактів) |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 |
| Особливості | з клемами під кабель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 80 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


