Роз'єм RJ-45(F) (8 контактів) з клемами під кабель

влевовправо
● Тип гнізда: RJ-45(F),
● Кількість контактів: 8,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Колір корпусу: чорний,
● Розміри: 30 x 20 x 10 мм
● Кількість контактів: 8,
● Матеріал корпусу: пластик,
● Колір корпусу: чорний,
● Розміри: 30 x 20 x 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 10 |
| Особливості | кількість контактів: 8 |
| Розмір | 30 x 20 x 10 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 30 x 95 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴


