● Висота кріпильна: 1U,
● Висота основи, мм: 30,
● Глибина основи, мм: 600,
● Ширина основи, мм: 440,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 2,
● Максимальне навантаження, кг: 100
● Висота основи, мм: 30,
● Глибина основи, мм: 600,
● Ширина основи, мм: 440,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 2,
● Максимальне навантаження, кг: 100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6020 г |
| Вага брутто | 6020 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 680 |
| Розмір | 1U 19| 600 мм RAL 9005 100 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 460 x 50 x 680 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198 ₴


