Полиця консольна для підлогової шафи Hypernet CS-350-1U 350мм 1U

- В наявності 5 од.
- Код: 203007
501 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Стандарт 19″,
● Тип полиці консольна,
● У шафу/стійку з глибиною, мм 450, 600, 800, 1000,
● Глибина полиці, мм 350,
● Висота 1U
● Тип полиці консольна,
● У шафу/стійку з глибиною, мм 450, 600, 800, 1000,
● Глибина полиці, мм 350,
● Висота 1U
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1700 г |
| Вага брутто | 1700 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 510 |
| Розмір | 19" 1U 350 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 380 x 60 x 510 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴

