● Тип: Консольна полиця 19″,
● Висота установча: 1U,
● Висота, мм: 43,5,
● Глибина, мм: 200,
● Ширина корисна, мм: 430,
● Ширина, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,
● Максимальне навантаження, кг: 7,
● Вага, кг: 0.8
● Висота установча: 1U,
● Висота, мм: 43,5,
● Глибина, мм: 200,
● Ширина корисна, мм: 430,
● Ширина, мм: 480,
● Конструктив, дюйм: 19,
● Колір: чорний, RAL 9005,
● Товщина металу, мм: 1,
● Максимальне навантаження, кг: 7,
● Вага, кг: 0.8
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 760 г |
| Вага брутто | 760 |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 440 |
| Компанія-виробник | Без бренду |
| Країна-виробник | Китай |
| Размер | 19″ 1U 430x200 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 40 x 440 мм |
| Тип устройства | Полиця |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 333 ₴


