Конектор (100 шт/уп.) Merlion RJ-45 8P8C UTP Cat-5 Q100 Brown

- В наявності 3 од.
- Код: 202987
111 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Екранування UTP,
● Категорія 5,
● Колір прозорий,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
● Категорія 5,
● Колір прозорий,
● Інтерфейси RJ-45,
● Тип з'єднання Обтиск
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 120 |
| Особливості | RJ-45 UTP-cat.5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 50 x 120 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴

