● Цвет Multi Camo (камуфляж),
● Объем 25 л,
● Крепление MOLLE,
● Карабины Fastex,
● Интегрированный карман для гидратора,
● 27x44x26 см,
● Вес 1,15 кг
● Объем 25 л,
● Крепление MOLLE,
● Карабины Fastex,
● Интегрированный карман для гидратора,
● 27x44x26 см,
● Вес 1,15 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 300 |
| Крепеж | Бічні компресійні ремені для затягування рюкзака з карабінами фастекс, плечові ремені, посилені додатковими стропами та з регулюванням по довжині, із системою кріплення Laser Cut, сітчастий матеріал у спині та лямках для покращення вентиляції, система Mol |
| Особенности | 27x44x26 см, 25 л, 1.15 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 90 x 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте









