● Для розпалювання дров для багаття,
● надійне нероз'ємне з'єднання головки сокири та валу,
● чудовий дизайн леза для гарантованої гостроти,
● надлегкий і міцний вал FiberComp ™ робить сокиру практично неб'ється
● надійне нероз'ємне з'єднання головки сокири та валу,
● чудовий дизайн леза для гарантованої гостроти,
● надлегкий і міцний вал FiberComp ™ робить сокиру практично неб'ється
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 93000 г |
| Вага брутто | 1100 |
| Висота | 491 мм |
| Довжина: | 34 |
| Матеріал | Поліамід армований скловолокном |
| Особливості | Високовуглецева шведська сталь (HRC55) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 30 x 490 мм |
| Розміри | 196 x 491 x 34 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Сокири та секачі |
| Ширина | 196 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 743 ₴


