Полиця консольна 450мм, 2U, сіра (UA-SHC450G)

● Глибина 450 мм,
● Тип полиці Консольна,
● Висота, U 2,
● Конструкція 19″,
● Тип обладнання Серверні полиці,
● Макс. навантаження до 12 кг,
● Ширина 480 мм
● Тип полиці Консольна,
● Висота, U 2,
● Конструкція 19″,
● Тип обладнання Серверні полиці,
● Макс. навантаження до 12 кг,
● Ширина 480 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3140 г |
| Вага брутто | 3140 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 500 |
| Кількість в ящику | 2 шт |
| Розмір | 2U 450 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 480 x 90 x 500 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴

