● Довжина, м 1,
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 180 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 20 x 180 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴


