Патч-корд зелений 0.25м EServer UTP CAT5e

● Довжина, м 0.25,
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC(ПВХ),
● Колір Зелений
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC(ПВХ),
● Колір Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 220 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 20 x 220 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

