● Довжина, м 0.5,
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
● Екранування UTP,
● Категорія кат. 5e,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Матеріал Мідь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 150 |
| Довжина кабеля | 0.5м |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 10 x 150 мм |
| Тип | UTP кат. 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴


