Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856500)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203299
9 735 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина шини 15 см,
Швидкість ланцюга 5 м/с,
Крок ланцюга 1/4″,
Кількість ланок 39,
Ширина паза шини 1.1 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Вага (без АКБ) 1.6 кг
Швидкість ланцюга 5 м/с,
Крок ланцюга 1/4″,
Кількість ланок 39,
Ширина паза шини 1.1 мм,
Акумулятор 18 В, Li-Ion,
Вага (без АКБ) 1.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 г |
| Вага брутто | 4.24 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 520 |
| Додаткові характеристики | Крок ланцюга 1/4″, Ширина паза шини 1.1 мм |
| Живлення | Акумулятор 18 В, Li-Ion |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Довжина шини 15 см, Швидкість ланцюга 5 м/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 320 x 100 x 520 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Ланцюгові пили |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 735 ₴


