Патч-корд блакитний 0.25м EServer UTP CAT5e

● Матеріал провідника мідь,
● Довжина кабелю 0.25 м,
● Колір синій,
● Екранування UTP,
● Категорія 5е
● Довжина кабелю 0.25 м,
● Колір синій,
● Екранування UTP,
● Категорія 5е
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E-server |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 170 |
| Довжина кабеля | 0.25 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 5 x 170 мм |
| Тип | UTP 5е |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

