Комплект кріплення до стіни Cube CMS K

влевовправо
Тип Комплект тримачів для кріплення стійки Cube на стіну,
Отвір кріплення під М10,
Матеріал сталь 2мм
Отвір кріплення під М10,
Матеріал сталь 2мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г |
| Вага брутто | 600 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 210 |
| Конструкція | Комплект тримачів для кріплення стійки Cube на стіну |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 100 x 210 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴






