Конектор (100 шт / уп.) RITAR PREMIUM RJ-45 8P8C Cat-5

- В наявності 8 од.
- Код: 202981
160 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конектор RITAR PREMIUM RJ-45 8P8C Cat-5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 150 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 150 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

