Конектор (100 шт/уп.) Q100, Box Tyco RJ-45 8P8C UTP Cat-5 (TCRJ45-UTP)

- В наявності 7 од.
- Код: 202984
172 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип кабелю: UTP,
● Категорія: Cat. 5,
● Тип конектора: RJ-45
● Категорія: Cat. 5,
● Тип конектора: RJ-45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TE Connectivity |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 135 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 70 x 135 мм |
| Тип пристрою | Конектори і з'єднувачі для крученої пари |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴

