Рек 12U (пара) до шаф (з маркуванням, гвинтом заземлення) MGSWA

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203034
705 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Виготовлені з листового металу товщиною 1,5 мм,
● Вага: 1,18 кг.
● Вага: 1,18 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 560 |
| Розмір | 12U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 560 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705 ₴


