Патч-корд литий жовтий 5е UTP RJ45 1м

● Довжина, м 1,
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір Жовтий
● Категорія кат. 5e,
● Екранування UTP,
● Оболонка кабелю PVC (ПВХ),
● Колір Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 90 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Оборонка | PVC(ПВХ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 10 x 90 мм |
| Тип | кат. 5e UTP |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

