Патч-корд 1 м кат. 5e червоний UTP

● Категорія: cat 5e,
● Перетин жил: 26 AWG,
● Екранування: UTP,
● Довжина, м: 1,
● Оболонка: PVC
● Перетин жил: 26 AWG,
● Екранування: UTP,
● Довжина, м: 1,
● Оболонка: PVC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 100 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Переріз | 26 AWG |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 100 мм |
| Тип | UTP cat 5e |
| Тип пристрою | Патч-корд |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

