Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo W 18 L 9-125 (602247510)

Витривала акумуляторна кутова шліфувальна машина з потужним двигуном і тонким корпусом для універсального використання. Електронне відключення двигуна: зменшує віддачу при блокуванні диску — високий рівень захисту користувача. Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна. Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів. Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора. З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання. Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 6120 |
| Висота | 300 мм |
| Довжина: | 500 |
| Додаткові характеристики | Обхват ручки 191 mm |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Ø дисків 125 mm, Кількість обертів холостого ходу 8500 /min |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 300 x 500 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

