Фен технічний Metabo HG 16-500 (601067000)

Широкий спектр використання: зняття лакового покриття, надання форми, стискання, зварювання тощо. Зручність використання завдяки ергономічному дизайну та рукоятці з нековзною поверхнею з еластичною поверхнею Softgrip. Безпечна стаціонарна робота завдяки великій нековзній опорній поверхні. Кількість повітря 240 / 450 l/min, Температура повітря 300 / 500 °C, Кількість ступенів температури повітря 2, Споживана потужність макс. 1600 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1.06 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина: | 290 |
| Додаткові характеристики | Кількість повітря 240 / 450 l/min, Довжина кабелю 2.2 m |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Температура повітря 300 / 500 °C, Кількість ступенів температури повітря 2 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 250 x 290 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Промисловий фен |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴

