Заточувальний верстат Metabo DS 125 M (604125000)

Простий і компактний інструмент для робіт із заточування, шліфування і видалення задирок. Асинхронний двигун, що не потребує технічного обслуговування, низький рівень шуму та вібрації. Двигун однофазного змінного струму. Тримачі заготовок, що регулюються без застосування інструменту. Велике скло для захисту очей від іскор. Гумові ніжки, що гасять вібрацію, для надійності і стійкості. Шліфувальні диски (Ø x товщина x отвір) 125 x 20 x 20 mm, Кількість обертів холостого ходу 2980 /min, Номінальна споживана потужність 200 W, крутний момент 1.1 Nm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 7.36 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | крутний момент 1.1 Nm |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Шліфувальні диски (Ø x товщина x отвір) 125 x 20 x 20 mm, Кількість обертів холостого ходу 2980 /min |
| Потужність | 200 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 240 x 380 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Точильний станок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 264 ₴

