Акумуляторний безщітковий дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS BL Q (601749500)

- В наявності 3 од.
- Код: 203298
6 740 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщітковий легкий дриль-шуруповерт з доброю потужністю для універсального використання. Клас 12 В з акумуляторними блоками з гніздом для вставки — надзвичайна компактність і зручність. Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч. Практична індикація ємності для контролю рівня зарядки акумулятора. Напруга акумуляторного блока: 12 V, Макс. крутний момент (м'який): 20 Nm, Макс. крутний момент (жорсткий): 38 Nm, Діаметр свердління, сталь: 10 mm, Ø свердління, м'яка деревина: 32 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2280 г |
| Вага брутто | 2280 |
| Висота | 220 мм |
| Довжина: | 300 |
| Додаткові характеристики | Кількість обертів холостого ходу 0 -400 / 0 -1500 /min, Діапазон затиску свердлильного патрона 1 -10 mm |
| Особливості | Напруга акумуляторного блока 12 V, Ємність акумулятора 2 x 2 Ah, Макс. крутний момент (м'який) 20 Nm, Макс. крутний момент (жорсткий) 38 Nm, Діаметр свердління, сталь 10 mm, Ø свердління, м'яка деревина 32 mm |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 220 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 740 ₴

